Máme, co jsme chtěli?

29. 01. 2018 14:14:00
Opravdu velmi těžká otázka v této neklidné době. Je to vlastně láska nevlídná, láska pod knutou, kterou projevují v ČR voliči Miloše Zemana, SPD, ANO, nebo ti co v Karlových Varech nepřišli k referendu.
Přijďte 6.3.2018 na Václavák uctít památku Zdeňka Adamce (†6.3.2003) minutou tichaPřijďte 6.3.2018 na Václavák uctít památku Zdeňka Adamce (†6.3.2003) minutou ticha (10:10 12:12 14:14 16:16 18:18 20:20)

Mnoho z nás je nyní jak po výprasku, jak po bičování knutou z peněz, moci a podvodů, kterým se čím dál více lenochů, lemplů, lumpů, ... tedy lhářů a zlodějů chce živit. Nečte se vám to lehce, a ani věru mě se to lehce nepíše, však přiznejme si, že na tom máme svůj podíl viny naší politickou, kulturní a společenskou letargií - alespoň v Karlových Varech, kde chcípl i ten zkamenělý pes ze smečky Karla IV., co se za jelenem vrhnul do horkých pramenů Vřídla.

Nemá však smyslu lkát a fňukat nad výsledkem Volby prezidenta ČR a Prvním karlovarským referendem, když pořád máme svobodu a snad i demokracii, ve které se za pomoci práva můžeme dobrati spravedlnosti. Jak říkám své ženě i dětem - spravedlnost neexistuje - když se snažím mocenským přístupem vynutit si jejich pozornost, přízeň nebo kázeň, a přitom zjišťuji jak ti nejmenší a nejmladší mají více citu a rozumu, než my starší, kteří mnohdy nedokážeme přečíst víc než status, post, titulek, či úvodník.

Pro ty z vás, kteří tohle tzv. dáte, tedy dovedete ještě naslouchat, číst mezi řádky, a milovat své bližní - mám jednu skvělou zprávu. NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ! Jestli jsem ve vás vzbudil pocit naděje, dokázal vaše myšlenky nasměrovat pozitivně k usmíření se se vším, co vás ještě před chvílí frustrovalo, či vás opíjelo Pyrrhovým vítězstvím - ANO píšu to Vám pane prezidente Miloši Zemane, pane premiére Andreji Babiši a pane primátore Petře Kulhánku a především vašim voličům a podporovatelům, jako je například zcela zpitomělý πTomio, tedy přesněji poslanec parlamentu ČR Tomio Okamura vyčerpaný radostí nad tím děsným a těsným vítězstvím!

Lhali jste pánové a vůbec se za to nestydíte, ba co hůř - vy jste na to hrdí a pyšní, stejně jako vaši podržtaškové, klaky, nohsledi a vůbec morální odpad české společnosti. ANO jsem takto drsný a přímý, neboť PRAVDA a LÁSKA v této neklidné době musí taky někdy zvítězit, alespoň snad ve vašem s..vědomí. A nepíšu to tu jako vyznavač kultu Václava Havla, ale jako jeho pokorný žák, ctitel i kritik. Píču to proto, že umíte číst a já doufám, že snad ještě i myslet, a necháte se mnou vyprovokovat alespoň k vnitřní sebereflexi (třeba i záměrnou chybou v prvním slově této věty, které tak rádi užíváte). Václav Havel se o to také pokoušel v neklidné době po sebeupálení Jana Palacha. Já jen doufám, že nejste stejně nemocně zaslepení mocí, nebo dobrými z..radami vašich poradců, přátel, kamarádů, nebo soudruhů - ako bol Vasil Biľak, Indra, Kapek, Kolder, Švestka, Nový, Husák ... tenkrát.

Jestli je vaše svědomí, co se týká kampaně i výsledku voleb a referenda čisté, dovolte mi poděkovat vám za vaši práci a úsilí ve veřejném životě, zvláště pak za vše dobré a užitečné, co jste pro Českou Republiku i Karlovy Vary udělali, ať už účel toho byl posvěcen nečestnými prostředky. Zvláště Petru Kulhánkovi, kterého ke lžím v KRL°ež na straně 16 i v rozhovorech s novináři, a hlavně k separaci místního referenda od prezidentských voleb přivedl nátlak z jeho okolí a samozřejmě pud politické sebezáchovy. Konečně to oddělení volebních místností vedlo k velmi korektnímu průběhu voleb, kde se již nemá diskutovat, ale přijít, odvolit a spočítat výsledky. Pokud však není naplněno QUORUM 13.266 o 344 osob, tedy 12.922 oprávněných voličů přijde tím pádem zbytečně k místnímu referendu přes všechny překážky, které jim byly odbporně kladeny do cesty, tak to bude mít IMHO dohru u voleb již letos na podzim.

Proto si vás 6.3.2018 dovoluji všechny pozvat do hlavního města Prahy na Václavák na Q PARTY "Shut up", abychom se dokázali odrazit od morálního DNA, které jsem výše naznačil. Bavme se ovšem o všem tak, aby nás to nejen bavilo, ale hlavně pomohlo to - dostat se dál - snad už konečně JEDNOU BUDEM DÁL.

Autor: Michal Sadílek | pondělí 29.1.2018 14:14 | karma článku: 10.87 | přečteno: 402x

Další články blogera

Michal Sadílek

Vážení nepřátelé - bavme se spolu a buďme na sebe hodní!

Pánové - premiére ČR Andreji Babiši a prezidente ČR Miloši Zemane - i když jsem vás nevolil a dělal vše pro to, aby jste nebyli tím kým právě jste, dovolte mi vás slušně a věcně oslovit k současnému patovému stavu České Republiky!

1.5.2018 v 16:16 | Karma článku: 7.32 | Přečteno: 394 | Diskuse

Michal Sadílek

Výzva k míru, bezpečí, svobodě a toleranci v Evropě

V této neklidné době, kdy naši sousedé, přátelé, známí, ... na Slovensku pochovali Jána Kuciaka a jeho přítelkyni Martinu - s velkou bolestí a touhou po spravedlnosti - se bude konat QUIET PARTY

6.3.2018 v 8:30 | Karma článku: 7.52 | Přečteno: 320 | Diskuse

Michal Sadílek

Quiet Please! (Klid, prosím)

25.2.2018 to bylo přesně 70 let po komunistickém puči, či propůjčení moci totalitnímu režimu v ČR, ale také 49 let po druhé živé pochodni - tedy oběti Jana Zajíce. 6.3.2018 to bude přesně 15 let co se upálil Zdeněk Adamec.

1.3.2018 v 6:06 | Karma článku: 10.58 | Přečteno: 290 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Ziegler

Není důvod oslavovat levicovou aktivistku a pašeračku lidí

Vážně nerozumím tomu, že někdo jásá nad kapitánkou Carolou Racketeovou z lodi Sea-Watch 3, která podle mého názoru zešílela, když prohlásila, že chce do Evropy dopravit na půl milionů ekonomických migrantů.

22.7.2019 v 17:59 | Karma článku: 34.13 | Přečteno: 715 | Diskuse

Dušan Póč

Chtít po vsetínské radnici takt vůči svým zaměstnavatelům? Nenechejte se vysmát…

Vsetínská radnice se rozhodla vymezit mantinely! A to přesto, že obyvatelé města, tedy alespoň jejich nepřehlédnutelná část, o nic takového, v případě německým investorem zamýšlené stavby spalovny v centru Vsetína, nestojí.

22.7.2019 v 17:06 | Karma článku: 11.27 | Přečteno: 232 |

Andrea Kostlánová

Únorová revoluce 1917 a zcela neschopní západní spojenci

Spojenci byli v Rusku reprezentovaní neschopnými diplomaty, jejichž jediným krátkozrakým cílem bylo udržet ruské jednotky za každou cenu na frontě, aby na sebe vázaly Němce.

22.7.2019 v 10:10 | Karma článku: 13.10 | Přečteno: 459 | Diskuse

Petr Mach

Kdo financuje převážení migrantů po moři?

Když různé neziskovky vozí do Evropy migranty z Afriky, mají na to peníze mimo jiné i z rozpočtu městské části Praha 5. Díky Pirátům, kteří v této městské části vyhráli volby a začali úřadovat.

22.7.2019 v 8:17 | Karma článku: 45.57 | Přečteno: 4301 | Diskuse

Jan Bartoň

Otázka Světlany Witowské: Existuje ekologický džihád?

V pořadu Události, komentáře probírala Světlana Witowská se svými hosty plány EU na nulové emise kysličníku uhličitého z Evropy do roku 2050. Padla i otázka na ekologický džihád.

22.7.2019 v 8:00 | Karma článku: 33.80 | Přečteno: 982 | Diskuse
Počet článků 42 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 516

Najdete na iDNES.cz