Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Akce Z - vracení dotací a jejich pokutování je zvrácenost ?!

27. 09. 2014 12:20:00
V pondělí 29.9.2014 má být v losovačkou vysoutěžené KV°ARÉNĚ ( www.kvarena.cz ) KONCE(P)RT PROTI KORU(B)PCI, kde hlavním tahákem měl být ADAM ĎURICA ( www.adamdurica.com ). Je to vlastně taková AKCE Z na téma Z-VRACENÍ DOTACÍ JE ZVRÁCENÝ, neboť paleta přes 300 miliónů - tedy pokuta za chyby v poskytnut'n'é dotaci na výstavbu KV°ARENY včetně jejího vracení - je na sotva 50.000 krajské město v jednom nejchudších krajů v EU docela silná k®ávovina.
ANO - www.transparencytrade.cz je tím naznačeným konceptemANO - www.transparencytrade.cz je tím naznačeným konceptemwww.qparty.eu

na sedmimílovkách s kytarou a ukulele kráčím po třídě T.G.M. v KarlovýchVARLA°T°ECH vstříct tomu, co chci říctChtěl jsem vás ... tedy všechny - co alespoň strávili, nebo si i vychutnali ;-) metaforami, satirou i nostalgií ochucený titulek a úvodní perex ... pozvat na AKCI Zájmovou a snad i Zajímavou - a to i kdybych nachlazený s hojícím se vykloubeným prsteníkem měl v prostorách KV-ARENY, nebo za dobrého počasí na blízkém MEANDRu - zahrát sám - konečně jako busker jsem to před vykloubením zkoušel v Praze pod Husem, nebo v KV° dokonce i 7mílově.

Původně to měl být jen KONCERT PRO REFERENDUM, ale jak se můžete dočíst v minulém blogu je referendum a jakákoliv forma přímé demokracie v KarlovýchVARLA°T°ECH téměř tabu, neboť kdo z kandidátů neparticipuje na korupčním businessu z hazardu, nebo alespoň o to nemá zájem - ten přípravu a návrh KV°REFERENDA minimálně ignoruje. Naštěstí přibývá těch, co ho podporují a možná, že už komunální volby vygenerují alespoň lepší složení KV° zastupitelstva přející nejen tomuto referendu - byť jsem se osobně tuto šarádu rozhodl recipročně ignorovat.

obrázek z blogu Jiřího Kráma - 3.12.2011 - Babiš vrací úder a Dalíci opouštějí loďVraťme se však k tématu. Když jsem zkusil k němu najít nějaké obrázky a zagooglit, tak mě zaujal tento z blogu Jiřího Kráma z roku 2011 Babiš vrací úder ... Další obrázek s panem Babišem byl už přímo v kontextu zvracení a odkazoval asi na nejpřehlednější argumenty, proč je minimálně neetické a IMHO i vrcholově amorální chtít pokutovat prakticky celý lázeňský region, kterému již rány od ministerstva zdravotnictví, zdravotních pojišťoven docela lámou vaz, zvláště když díky ukrajinské krizi je v krizi i příliv ruských hostů, pacientů, návštěvníků a třeba i ... investic. Je fakt, že po každém přílivu musí přijít odliv, po každé krizi dle eKOnoMICKÝch pouček a pravidel přijde konjunktura, ovšem kálet si do vlastního hnízda umíme my - tedy Češi i Slováci - s neuvěřitelnou bravurou.Babiš opět rozdává koblihy... Prozíravě v pytlíkách na zvracení!

Proto jsem také na pondělí 29.9.2014 zabookoval slovenského ADAMA ĎURICU ( www.adamdurica.com ), aby v losovačkou vysoutěžené KV°ARÉNĚ ( www.kvarena.cz ) rozbalil KONCE(P)RT PROTI KORU(B)PCI, který měl mít podtitul s podotázkou "Vrátí KarlovyVARY° Babišovi úder?!" ... s ideální odpovědí ANO!!!

Ovšem - co prošuměla šeptanda, že právě politické hnutí ANO by mělo těsně před volbami zajistit na Finančním ředitelství velký pardon pro KarlovyVARY° a získat tím zásadní body před komunálními volbami, šumí mezi karlovaráky h..nutí ku skutečnému ZVRACENÍ, protože takové politické podpásovky jsou vážně ZVRÁCENÝ.

Ryba smrdí od hlavy a každá chyba v EU dotacích smrdí málem kriminálemNa druhou stranu i na obhajobu pana Babiše alias agenta Bureše musím ještě uvést, že účel světí protředky, takže pokud se ph..ANO tím podaří zastavit zvracení bezúčelně účelových dotací - tedy především jejich zneužívání - a to do(T)konce v celé EU - má v této aktivitě mou podporu a budu ochoten uvažovat jinak, než jak jste se právě dočetli. Však jedinné, co by alespoň mne mohlo v tomto smyslu přesvědčit, by byla masivní podpora všech zainteresovaných ke kauze vezně svědomí pana MARKA/ŘIČÁŘE ( např. přes www.facebook.com/groups/czechconscience/ ), kde by si česká justice měla po-o-pravit smysl své existence. Proto nechť je AKCE Z - chápána jako AKCE Z5 - přesněji AKCE ZPĚT ku ...

Autor: Michal Sadílek | sobota 27.9.2014 12:20 | karma článku: 4.48 | přečteno: 328x

Další články blogera

Michal Sadílek

Q-PARTY aneb politika jako umění (... i naopak)

Chtěl bych vás srdečně tento pátek od páté hodiny odpolední pozvat do KarlovýchBARU° na první Q PARTY. 

5.9.2016 v 9:57 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 61 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Pavel Ponec

Demokracie je, když lidé zvolí svobodně co chci já

Alespoň tak vyzněly názory většiny politických lídrů tak zvaných demokratických stran ohledně referenda pro vystoupení z EU v poslední debatě na obrazovkách TV.

20.10.2017 v 22:58 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 20 | Diskuse

Adam Mikulášek

Proč nechci euro

Není to ani tak proto, že nějak emocionálně lpím na koruně, již jsme zdědili po Rakousku-Uhersku. Mé důvody jsou ryze praktické, ať v ekonomické nebo politické rovině.

20.10.2017 v 19:11 | Karma článku: 22.68 | Přečteno: 651 | Diskuse

Karel Trčálek

Václav Klaus už zase volí Václava Klause!!!

Dějiny se opakují ve spirále. Dialektika dějin je neúprosná a tak nám zase zasedne ve sněmovně Václav Klaus. Poprvé to byla fraška, co to bude teď?

20.10.2017 v 18:26 | Karma článku: 8.55 | Přečteno: 207 | Diskuse

Jan Dvořák

Sociální garsonka jako hůl na Neovlivnitelného Janečka

Zbytečným přeceňováním osudovosti těchto voleb, jestliže ty příští, jistě osudovější, se budou konat nejpozději za čtyři roky, vytvářejí média umělou clonu, přes níž nevnímáme příkoří všedního dne, páchaná na spoluobčanech.

20.10.2017 v 18:08 | Karma článku: 13.18 | Přečteno: 366 | Diskuse

M. K. Pijáček

Volby jsou na …

Pokud zastáváte podobné stanovisko a k volbám nejdete, dám vám jednu radu. Po volbách laskavě držte hubu, poněvadž to bude jen a jen vaše vina, že dopadly, jak dopadly.

20.10.2017 v 17:48 | Karma článku: 14.04 | Přečteno: 285 | Diskuse
Počet článků 37 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 517


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.